Vukašin Poleksić (Bekeščaba) –   Njegov tim remizirao , Poleksić standardno dobar na golu .

Andrija Dragojević (Vlaznija) –  /

Marko Kordić (Vojvodina) – /

ODBRANA:

Slobodan Lakićević (Sloboda) – Njegov tim poražen od Drine 2:0. Lakićević meč počeo kao starter.

Esteban Saveljić (Almerija) – Nije ga bilo u protokolu za meč sa Numansijom.

Aleksandar Radović (Drina) – Nije ga bilo u startnih 11…

Dejan Boljević (Nasaf) – /

Nemanja Vuković (Indi Eleven) – Strijelac pobjedonosnog gola protiv Raja 2:1.

Stefan Savić (Atletiko Madrid) –  Atletiko slavio 1:0, Savić meč odgledao s klupe.

Vladan Adžić (Suvon) – Strijelac za Suvon u porazu od Džeonbuka 3:1.

Vuk Martinović (OFK Beograd) – /

Boris Kopitović (Hapoel) – Dobio crveni karton u 80 minutu. Njegov tim poražen od Petah Tikve 3:1.

Nemanja Kartal (Slavija) – Nije ga bilo u timu u porazu od Borca.

Dušan Lagator (Čukarički) – /

Slavko Damjanović (Bekeščaba) – Iz igre izašao u drugom poluvremenu.

Stefan Vico (Inđija) – /

Minel Šabotić (Ređijana) – Ređijana slavila 0:!, naš internacionalac na terenu proveo svih 90 minuta.

Marko Baša (Lil) –  Nije ga bilo u protokol za meč sa Lorijenom.

Adrian Rudović (Terbuni) – /

Elsad Zverotić (Sion) – Njegov tim poražen od Bazela 2:1, Zverotić odigrao svih 90 minuta.

Marko Vidović (Partizani) –  /

Darko Bulatović (Radnički) –

Žarko Tomašević (Kortrjik) – Igrao čitav meč, njegov tim ostvario trijumf.

Ivan Kecojević (Cirih) –  Iz igre izašao u 30 minutu…

Marko Vešović (Rijeka) – U igru ušao u 60 minutu.

Marko Simić (Kajzeri) – Ubjedljiv poraz njegovog tima od Bešiktaša, Simić iz igre izašao u 46.minutu.

VEZNI RED:

Vladimir Jovović (OFK Beograd) – /

Vladimir Boljević (AEK) – /

Srđan Ajković (Zemun) –  /

Marko Ćetković (Lači) – Strijelac drugog gola za Lači koji je slavio nad Vlaznijom 3:2.

Petar Grbić (Akhišar) – Akhišar remizirao, Grbić u igru ušao u 60.minutu.

Dragan Bošković (Bangkok)- /

Damir Kojašević (Vardar) – Vardar slavio 2:1, Kojašević igru napustio u 65. minutu.

Nebojša Kosović (Partizan) – /

Nikola Vukčević (Braga) – Braga slavila nad Setubalom 3:2, Vukčević zaradio crveni karton.

Nemanja Nikolić (Hapoel TA) – Njegov tim remizirao sa Haifom 3:3, Nikolić standardno dobar na sredini terena.

Marko Bakić (Belenenseš) – U igru ušao u 61.minutu…

Veljko Batrović (Zavrč) – Nije ga bilo u protokolu za meč sa Goricom.

Marko Janković (Maribor) –  Iz igre izašao u 62. minutu.

Vukan Savićević (Slovan) – Slovan danas igra protiv Žiline.

Bojan Sanković (Ujpešt) – Nije ga bilo u protokolu za prethodni meč.

Adam Marušić (Kortrijk) – Na terenu proveo svih 90 minuta.

Marko Ćosić (Rain) – /

Vladimir Rodić (Malme) – U igru ušao u 80 minutu.

Staniša Mandić (Čukarički) – /

Vasko Kalezić (Dačija) – Nije ga bilo u timu za meč sa Dinamom.

NAPADAČI:

Stevan Jovetić (Inter) – Starter u meču sa Lacijom.

Boris Cmiljanić (Jong PSV) – Iz igre izašao u 15.minutu, PSV poražen 7:0.

Filip Raičević (Vićenca) – Igrao čitav meč , njegov tim slavio 0:1.

Luka Rotković (Dinamo Minsk) – Dinamo remizirao, Rotković ušao u igru u 67. minutu.

Aleksandar Vujačić (Balzan) – /

Dejan Damjanović (Seul) – Seul remizirao sa Suvonom 1-1, Damjanović iz igre izašao u 46.minutu.

Fatos Bećiraj (Dinamo Moskva) – Dinamo remizirao sa Amkarom, Bećiraj na terenu proveo 90 minuta.

Filip Kasalica (Ordabaši) – Starter u pobjedi nad Akzajkom.

Luka Đorđević (Ponferadina) – U igru ušao u 62.minutu, Njegov tim remizirao sa Saragosom 1:1.

Stefan Mugoša (Minhen) – Njegov tim savladao St.Pauli 0:3, Mugoša nije dobio šansu.

Darko Nikač (MTK) – Njegov tim poražen 0:2, nekadašnji špic Budućnosti iz igre izašao u 89.minutu.

Žarko Korać (Hapoel) – Meč sa Makabijem odgledao sa klupe.

Aleksandar Boljević (PSV II) – Njegov tim deklasiran od Alemrea 7:0, Boljević na terenu proveo svih 90 minuta.

Luka Merdović (Metalac) – /

*/ (nemamo informaciju o fudbaleru, ili je: fudbaler povrijeđen, ili ima parne kartone, ili je utakmica odložena…)