2.CFL: Lovćen slavio, Mladost remizirala

0

Deveto kolo Druge lige Crne Gore proteklo je u znaku remija, jer su tri od četiri odigrane utakmice završene bez pobjednika. Jedinu pobjedu ostvario je Lovćen, koji je u gostima savladao Iskru sa 2:0.

Golove za sastav iz Cetinja postigli su Radulović u 39. minutu i Bujiša u 47, čime su Cetinjani nastavili borbu za prvu poziciju, trenutno zaostajući samo dva boda za liderom OFK Mladost Lob.bet.

Najviše uzbuđenja donio je meč između Podgorice i Grblja na „DG areni“, koji je završen rezultatom 2:2. Radunović i Gazivoda su postigli golove za Podgoricu u 72. i 74. minutu, ali su gosti brzo odgovorili, a strijelci za Grbalj bili su Vukoje u 29. i Jarju u 73. minutu.

U duelu Ibra i OFK Mladost Lob.bet, lider na tabeli je poveo već u 20. minutu golom Kocića, ali je domaćin izjednačio pet minuta prije kraja susreta, kada je Magdelinić donio važan bod svojoj ekipi.

Zlatičani su uspjeli osvojiti tek drugi bod u sezoni. Kom je, kao domaćin, remizirao sa Igalo 1:1. Gosti su poveli rano, već u 9. minutu, kada je Popović bio precizan sa bijele tačke. Ipak, Radonjić je u 79. minutu postigao izjednačujući gol i tako spriječio goste da odnesu puni plijen sa Zlatičke ravnice.

Slobodan u ovom kolu bio je Rudar, koji dijeli drugo mjesto sa Lovćenom, sa po 14 bodova.