Prvi čovjek Fudbalskog saveza Srbije Dragan Džajić zahvalio se Dejanu Savićeviću na sjajnom dočeku u Podgorici uoči susreta sa Crnom Gorom u kvalifikacijama za EP..
Srbija je, podsjećamo, u ponedjeljak “pod Goricom” savladala “sokole” rezultatom 2:0.
“Dejo je bio veoma korektan, kao i uvijek. Normalno je da poslije poraza bude malo nervozan, to je sasvim prirodno. Ja ga razumijem, temperamentan je i nije mu bilo lako. Ali je sve drugo bilo za svaku pohvalu. Druženje na zvaničnoj večeri, tokom utakmice, prišao je poslije i čestitao nam na pobjedi. Svaka mu čast”, rekao je Džajić.
Istakao je i sjajan doček za kompletnu delegaciju Srbije u Podgorici.
“Očekivali smo dobar prijem, jer narod u Podgorici voli fudbal i prati naše igrače, ali da bude baš ovoliko interesovanje zaista i za mene predstavlja prijatno iznenađenje. Od dočeka na aerodromu, zatim ispred hotela Hilton, pa na treningu i juče ispred stadiona kada je stigao autobus sa našim reprezentativcima, to su zaista predivne scene. Imali smo i svečani prijem kod Dritana Abazovića, pokazali su nam na svakom koraku koliko poštuju srpski fudbal i moram još jednom da im se zahvalim na svemu. Vraćamo se u Beograd puni impresija zbog svega što smo doživjeli u Podgorici”, zaključio je Džajić.












çok yararlı bir paylaşım olmuş teşekkür ederim çok işime yarıcak.
I found the article very impressive and thought-provoking.
Haber Sitemize Sizleride bekleriz..
Ne zamandır web sitelerim için aradığım içeriği sonunda buldum. Bu kadar detaylı ve net açıklama için teşekkürler.
şüııçırladığımız sitemizi hemen ziyaret edin. MeritBet güncel giriş adresine her zaman bit.ly/meritbet üzerinden ulaşabilirsiniz.
üşüıışı
çiçek gönder