Janković: Kontrolisali smo meč

1

Fudbaleri Sutjeske su u drugom dijelu drugog poluvremena uspjeli da “slome” Jedinstvo i slave 2-0 u meču 13.kola 1.CFL.

Trener nikšićkog kluba Vladimir Janković bio je zadovoljan rezultatom i kazao je da je njegov tim dominirao gotovo cio meč.

Imali smo potpunu kontrolu, startovali smo kako treba, i uglavnom dominirali tokom većeg dijela utakmice. Jedinstvo je pokušalo da nas ugrozi iz kontri. U tome su bili donekle opasni, ali bezuspješni. Ne mogu precizirati koliko su imali udaraca na gol, ali mogu reći da smo mi prvo poluvrijeme završili s velikim brojem udaraca i mnogo završenih akcija blizu protivničkog gola. Nastavili smo istim tempom i u drugom poluvremenu, s određenim izmjenama došli smo do svježine, stvorili smo situacije da imamo dovoljno prostora da lopta završi iza leđa odličnog Joksimovića. Čestitke Jedinstvu na fer-plej utakmici, a mi se sada okrećemo narednom protivniku – kazao je streteg Sutjeske.