Dečić nije bio miljenik sreće – Helsinki nakon boljeg izvođenja penala ide dalje

0

Fudbaleri Dečića poraženi su od Helsinkija nakon boljeg izvođenja penala.

Naš tim je slavio u regularnom dijelu meča 2-1, ali je zato nakon penala poražen 3-4. Puleio je donio prednost Dečiću u 26. minutu meča. Gosti su poravnali u 46. minutu golom Planža.

Za veliku radost domaćih navijača pobrinuo se rezervista Mašović koji je u 94. minutu donio novo vođstvo domaćem sastavu. Njegovim pogotkom obezbijeđeni su produžeci.

U produžecima nije bilo pogodaka, nakon čega su uslijedili jedanaesterci.

Sve je dobro krenulo za naš tim, pogodili su Malešević i Božović. Nikić je sjajno reagovao i odbranio penal Lingmanu.

Po tom je Stijepović promašio cijeli gol, nakon čega je Ervin pogodio. Nikić je odbranio penal i Meriluotu, nakon čega je Mašović bio siguran. Za goste je pogodio Tomas.

Imao je naš predstavnik meč loptu, ali je neprecizan bio Camaj. Nakon nejgovog promašaja za HJK pogodio je Moler. Drešaj je šutirao u golmana gostiju, nakon čega je Palumec pogodio i odveo Helsinki u plej of.

Šteta, Dečić je u ovom dvomeču bio ravnopravan rival, u nekim momentima i mnogo bolji, ali sreća nije bila na strani našeg tima.

———————————————————————————————————————————

Pratite uživo revanš meč 3. kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Dečić na stadionu kraj Bistrice dočekuje HJK.

Prvi susret okončan je pobjedom HJK 1-0.

FK DEČIĆ (Tuzi) – HJK Helsinki (Helsinki) 2:1 Puleio 26′ Mašović 94′ – Planž 46′ – PENALI – 3:4 (Božović, Augusto, Mašović – Nermin, Tomas, Moler, Palumec)

-ŠTETA ZA NAŠ TIM! PALUMEC VODI GOSTE U PLEJ-OF!

-I DŽONATAN DREŠAJ PROMAŠUJE!

-MOLER SIGURAN!!!

-CAMAJ PROMAŠUJE!

-DIOGO TOMAS DAJE DRUGI GOL ZA GOSTE IZ PENALA

-MAŠOVIĆ POGAĐA!!!!

-PONOVO NIKIĆ BRANI GOSTUJUĆEM FUDBALERU!!!!

-KATASTROFALNO IZVEDEN PENAL OGNJENA STIJEPOVIĆA – PROMAŠIO JE CIJELI GOL

-NERMIN POSTIŽE PRVI GOL ZA HJK SA BIJELE TAČKE

-AUGUSTO SIGURAN!!! 2:0!!!!

IGOR NIKIĆ ČITA LINGMANA!!!!!!!!!

DRAŠKO BOŽOVIĆ POGAĐA !

-na redu su penali! Srećno Tuzani!

-posljednja šansa za Dečić bila je u 120. minutu, ali šut Stijepovića ide pored gola!

-u toku je 119. minut – ukoliko ovako ostane šutiraće se penali.

-Uskoro će se kraj Bistrice odigrati produžeci nakon čega će biti poznato da li će naš tim izboriti plasman u plej-of za Ligu konferencija!

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL MAŠOVIĆ VODI DEČIĆ U PRODUŽETKE!

-meč prati preko 1000 gledalaca

KRENULO JE DRUGO POLUVRIJEME

-Evrogol Planža za 1-1!

-Nakon sjajne igre i nekoliko dobrih šansi našeg tima, gosti kažnjavaju promašaje!

-GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Vodi Dečić sjajan gol Puleia!

• kakva prilika za dečić u 8. minutu. Na centaršut Maleševića odlično je reagovao Matić, ali je golman gostiju je dobro reagovao!