ZSI: Trofej pripao sjajnoj ekipi Soko Berislavci

0

Sinoć je spuštena zavjesa na turnir u malom fudbalu na najvećoj amaterskoj smotri sporta u Crnoj Gori “Zetskim sportskim igrama”.

Titulu šampiona ponijela je ekipa “Soko” Berislavci koja je prije početka turnira važila za potpunog autsajdera jer je čine većinom mladi igrači, a ovo im je bilo prvo učešće.

Ovaj tim je u grupi upisao sve tri pobjeda, a onda je prvo u 1/4 finalu savladao ekipu “Heroj” Mataguži i u 1/2 finalu tim “Bufon” Goričani.

U finalu su se sastali Soko i Jang Bojsi i viđena je prava drama. Soko je poveo spektakularnim golom Mugoša, da bi Jang Bojsi poravnali do poluvremena. U 36.minutu meča viđen je momenat odluke kada je Mugoša pogodio za ispostaviće se konačnih 2:1.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Ivan Šoć iz pobjedničkog tima, a mečeve polufinala, finala i utakmicu za treće mjesto posmatralo je preko 300 gledalaca.