Sutjeska i Mornar nastavili sa lošim rezultatima, “plavi” bez greške

0

Juče je odigrano 4. kolo domaćeg fudbalskog šampionata.

Aktuelni šampion, ekipa Dečića slavila je nad Mornarom u derbiju 1-0. Gol odluke dao je Čagas u 35. minutu iz penala. Ovim porazom Mornar je ostao na dnu tabele sa 0 bodova, dok je aktuelni šampion na 2. poziciji sa sedam bodova i mečom manje.

Budućnost je bila sigurna nad Bokeljom 4-0. Mrežu gostiju pogađali su Bulatović, Bojović x2 i Savović.

Sutjeska ni nakon četvrtog kola ne zna za pobjedu. Nikšićani su sinoć poraženi od Arsenala 1-2. Janjić je donio prednost domaćem timu. Na 1-1 poravnao je Abdulahi, da bi se za potpuni preokret pobrinuo Imamović u 56. minutu igre.

Jedinstvo je pogotkom Mušovića porazilo Otrant Olimpik 1-0. U duelu Petrovca i Jezera nije bilo pobjednika 1-1. Gosti su u 85. minutu preko Perovića stigli do vođstva, dok je domaćin u petom minutu nadoknade poravnao preko Bašića.