Het trik Đorđevića za prvi trijumf Mornara, slavila i Sutjeska

0

Odigrana su još dva meča 7.kola 1.CFL.

Barski Mornar je upisao prvu pobjedu ove sezone savladavši 4:0 Arsenal. Het trik na ovom meču postigao je Boban Đorđević koji je pogađao u 47, 57. i 77.minutu. Vodeći gol za Mornar dao je Trifunović u 2.minutu.

Sutjeska je kao gost sa 1:3 savladal Otrant u Podgorici.

Vasko Kalezić je u 16.minutu doveo goste do prednosti, a dva minuta kasnije poravnao je Rudović. Novu prednost gostima donio je fantastičnim golom Nikola Janjić u 32.minutu, a prethodno mu je sjajno asistirao Kalezić. Konačan rezultat postavio je Đurković u 60.minutu.

Ranije danas u Bijelom Polju su bodove podijelili Jedinstvo Dečić u meču o kojem će se dosta govoriti narednih dana zbog gola Tuzana.

Dečić je poveo u 40.minutu preko Čagasa iz “fantomskog” gola, a poravnao je Bošnjak u 48.

Petrovac je golom Kastanjede odnio sva tri boda sa gostovanja Bokelju u Kotoru.

Sjutra se igra meč između Jezera i Budućnosti.