Promjena na čelu tabele 2.CFL

0

Novi lider drugoligaškog karavana je ekipa Mladosti Lob.bet, koja sinoć savladala Kom u gostima rezultatom 1:0. To je Podgoričanima donijelo prvo mjesto, budući da je Rudar upisao novi remi, ovog puta protiv Grblja – 1:1.

Duel na Zlatici odlučen je u 37. minutu, kada je Igor Vukčević pogodio mrežu Koma na asistenciju Marka Kažića.

Rudar je vodio protiv Grblja, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu. Pljevljaci su poveli golom Andrije Pupovića u 55. minutu, nakon čega je imao još nekoliko prilika. Ipak, Grbalj je bio taj koji se radio sljedeći i to zahvaljujući majstoriji mladog Andrije Vukoja.

Podgorica je na ,,DG areni” u zanimljivoj utakmici savladala Lovćen sa 3:1. Već u prvih osam minuta viđena su dva gola. Prvo je Kristijan Radunović rutinski pogodio poslije akcije Bojana Kopitovića i Nikole Pavlićevića za vođstvo domaćina, da bi Lovćen ubrzo uzvratio preko Filipa Vujovića. Egal je bio na snazi do 74. minutu i gola Vojina Jeknića, dok je konačan rezultat postavio Mitar Radivojević u sedmom minutu nadoknade.