Kumburović vodi Černomorec ka vrhu: Pobjeda u Volgogradu!

0

Crnogorski internacionalac Nikola Kumburović nastavlja da impresionira svojim igrama u dresu Černomoreca. U nedavnom meču protiv Rotora u Volgogradu, Kumburović je odigrao ključnu ulogu u trijumfu svoje ekipe rezultatom 1:2. Ova pobjeda dodatno je učvrstila poziciju Černomoreca na 4. mjestu u drugom rangu ruskog fudbala.

Gosti su do vođstva stigli zahvaljujući golu Stezka u 38. minutu, dok je Rotor izjednačio u finišu prvog dijela meča preko Semenova. Ipak, Černomorec nije odustajao. U 82. minutu, Uridia je postavio konačan rezultat, a Kumburović, koji je na terenu proveo svih 90 minuta, bio je jedan od najzaslužnijih za pobjedu.

Sa ovim trijumfom, Černomorec nastavlja svoj put ka vrhu, a Kumburović je igrač na kojeg se može računati u borbi za veliki uspjeh. S druge strane, ne bi bilo loše da stručni štab A reprezentacije isprati ovog fudbalera, s obzirom da smo na štoperskoj poziciji u posljednje vrijeme dosta “tanki”.