Uspješna evropska noć “hrabrih sokolova”

0

Crnogorski fudbalski reprezentativci imali su uspješnu noć u dva evropska takmičenja.

Prvi je na teren izašao Adam Marušić, koji je bio u startnoj postavi Lacija u duelu sa Nicom. “Nebesko-plavi” su slavili sa 4:1, a naš reprezentativac je na kraju meča bio najbolje ocijenjeni fudbaler u posljednjoj liniji rimskog tima.

Risto Radunović sa svojim FCSB-om je slavio na teškom gostovanju PAOK-u rezultatom 0:1.

Naš lijevi bek je takođe dobio jednu od najboljih ocjena u pobjedi svog tima, posebno jer je odbrana rumunskog tima bila na velikom ispitu nakon što su od 56. minuta igrali sa igračem manje (drugi žuti karton dobio je Olaru).

Novica Eraković je igrao 67 minuta u pobjedi Omonije protiv Vikingura iz Rejkjavika sa 4:0, a fudbaler iz Nikšića je odigrao solidno u veznom redu.

Na kraju večeri, Marko Vukčević je igrao od prvog minuta u istorijskom remiju banjalučkog Borca protiv favorizovanog Panatinaikosa (1:1).

Desni bek bio je jedan od boljih u posljednjoj liniji ekipe iz BiH.