SJAJNI FANS JUNAJTED DEKLASIRAO ITALIJANE!

0

Fudbaleri trećeligaša Fans Junajteda zabilježili su impresivnu pobjedu u prvom meču osmine finala amaterske Lige šampiona, savladavši ekipu italijanske Brere rezultatom 5:0 u Podgorici. Revanš meč će se odigrati 27. novembra.

Već u prvom poluvremenu, Fans Junajted je riješio pitanje pobjednika. U 17. minutu, Darmanović je otvorio rezultat, a kapiten Boljević je tri minuta kasnije udvostručio prednost.

Japanac Nišide se upisao u strijelce u 34. minutu, a Ćosović je povisio na 4:0 nakon greške gostujućeg igrača Katanije.

U drugom poluvremenu, Fans Junajted je nastavio s dobrom igrom, a još jedan lijep napad, u kojem su učestvovali Tomić i Nišide, završio je novim pogotkom Ćosovića.

S ovom pobjedom, Fans Junajted se plasirao u četvrtfinale, gdje ih očekuje engleska ekipa Junajted of Mančster, dvostruki osvajač ovog takmičenja. Očekuje se da će ovaj dvoboj biti izazovan, ali i prilika za pokazivanje kvaliteta crnogorskog tima na međunarodnoj sceni.