Remi Crne Gore na startu Lige nacija

0

Reprezentacija Crne Gore remizirala je večeras u Ploeštiju sa Rumunijom 0:0 u 1. kolu Grupe 4 Lige nacija.

Ono što je obilježilo ovaj meč je čist penal koji nije dosuđen za našu selekciju. Naime, u 7. minutu, večeras sjajni Boljević je ušao u šesnaesterac domaćih, išao oči u oči sa golmanom, nakon čega ga je srušio Sapunaru. Sudija Kružliak nije pokazao na bijelu tačku.

Naša reprezentacija je utakmicu završila sa igračem manje, jer je napadač Stefan Mugoša u 77. minutu zaradio drugi žutin karton na meču.

U drugom meču ove grupe, Srbija je u gostima porazila Litvaniju 0:1.

RUMUNIJA – CRNA GORA 0:0

Stadion: Ilie Oana u Ploeštiju bez prisustva gledalaca
Sudija: Ivan Kružliak (Slovačka)

Rumunija: Tatarušanu – Benzar, Sapunaru, Kirikeš (Balaša), Banku – Pintli (Anton), Stančiu – Čipčiu, Maksim, Mitrica (Budesku)– Kešeru.
Crna Gora: Petković – Stojković, Savić, Simić, Tomašević – Vukčević, Šćekić (Kosović), Jovović, Boljević (Bećiraj) – Ivanić – Mugoša.