Budućnost bolja od filijale

0

Stručni štab „plavih“ je utorak iskoristio kako za trening, tako i za utakmicu – jedna grupa igrača je odradila kvalitetan trening, a druga je odigrala sparing meč sa Internacionalom na trening Kampu.

Prvotimci sa manjom minutažom, te kadeti i omladinci koje naš klub polako uvodi u zahtjevan seniorski staž su savladali drugoligaški sastav Internacionala sa 4:1. Podsjećamo, prije par neđelja je između ova dva kluba potpisan ugovor o sportsko-poslovnoj saradnji.

Vodeći gol za plavo-bijeli tim je postigao Ivan Bojović na centaršut Ivana Novovića, vođstvo do poluvremena je uvećao Urugvajac na probi Mateo Aramburu koji se našao na pravom mjestu nakon pokušaja Marka Perovića, isti igrač je lako povećao prednost na 3:0 nakon sjajnog prodora Andreja Camaja na početku drugog dijela, dok je talentovani ofanzivac poslije asistencije – poentirao za 4:0.

„Plavo – bijeli“ su prvo poluvrijeme odigrali u sastavu Đurović, Vuković, Dakić, Ceklić, Novović, Ćetković, Đukanović, Vukotić, Bojović, Perović i Aramburu, dok su priliku u drugih 45 minuta dobili Nenezić, Jokić, Savović, Sekulović, Batrović i Kostić.

Plavi tim posljednju utakmicu u polusezoni igra u nedjelju u 13.00 sati – „plavi“, u okviru 19. kola domaćeg šampionata, igraju protiv OFK Mladost DG na DG areni.