Budućnost slavila sa igračem manje, poraz Mornara

1

Odigrana su četiri meča 3.kola 1.CFL.

Fudbaleri Budućnosti ostvarili su pobjedu protiv Arsenala u Tivtu sa 2:0, iako su igrali s igračem manje od 52. minuta. Golove su postigli Bulatović i Vukotić u razmaku od samo četiri minuta.

Petrovac je u Nikšiću nadigrao Sutjesku rezultatom 2:0. Kastanjeda je postigao prvi gol na asistenciju Bakića, dok je Šimun postavio konačan rezultat nakon solo prodora.

Mornar je poražen na svom terenu od Jedinstva 2:1. Korać i Brandao su bili strijelci za goste, dok je Zorić smanjio rezultat za Mornar.

Otrant je bio bolji od Jezera sa 3:1. Golove su postigli Nišimura, Musah i Bugarin, dok je Bošković postigao počasni gol za goste.