Dobra partija našeg reprezentativca

0

Varaždin je ostvario impresivnu pobjedu na gostovanju kod Gorice rezultatom 1:3, a crnogorski reprezentativac Marko Vukčević istakao se kao jedan od ključnih igrača u ovoj važnoj utakmici.

Varaždin je dominirao terenom, a Vukčević je bio nezaustavljiv svojim izvanrednim nastupom. Uprkos čvrstoj obrani Gorice, Vukčević je pokazao svoje igračko umijeće i pomogao svom timu da ostvari pobjedu.

Golovi su padali u drugom dijelu utakmice, a prvi strijelac za Varaždin bio je Sego u 59. minuti. Uslijedila je prava goleda, s Drozdekom koji je pogodio mrežu u 72. minuti, a samo minutu kasnije Brodić je dodao treći gol za Varaždin. Uprkos kasnijem golu Matavža za Goricu u 80. minuti, Vukčević i ekipa su održali prednost do kraja utakmice.

Nakon 18 odigranih utakmica, Varaždin zauzima 6. mjesto na tabeli HNL, a ova pobjeda dodatno jača njihove ambicije u takmičenju.