Gvardiola traži pobjedu i podizanje samopouzdanja pred meč sa Realom!

44

Votford u okviru 37. kola Premier lige dočekuje Mančester Siti na “Vicarage Road” stadionu u Votfordu od 19:00h.

Registruj se OVDJE. Čeka te 10€ bonusa BEZ USLOVA!

Gvardiola je razočaran nakon poraza od Arsenala u polufinalu FA kupa. Njegov tim nije postigao niti jedan gol što za njega predstavlja totalnu katastrofu. Ne bi podizao tenzije i vršio pritisak na igrače da im u susret za 15-tak dana ne dolazi Real Madrid u revanš meču četvrtfinala Lige Šampiona. Zna da mi je potreban gol u tom meču i njegov tim mora ići u tom smjeru. Zato danas traži od njih pobjedu i to ubjedljivu za podizanje samopouzdanja. Meridian nudi kvotu 1.35 za njihovu pobjedu na koju sa sigurnošću možemo dodati i da Siti postigne tri ili više golova 2&G3+. Meridian nudi sjajnu kvotu 2.15 za ovu igru.

Siti je mnogo opasna ekipa kada idu na pobjedu. Postižu mnogo golova i teško se nadigravati sa njima. U korist im idu dvije stvari – Gvardiola je odličan motivator i pokretač ekipe i to da je Votfordu potrebna pobjeda danas da bi ostao u ligi pa samim tim neće forsirati defanzivan fudbal. Tako da Siti može veoma lako do dva gola u prvom poluvremenu. Meridian nudi sjajnu kvotu 3.05 za ovi igru GI2+.

Da Siti ima mnogo rešenja za odbranu Votforda govori podatak da su u prvom meču ove sezone u Mančesteru slavili sa čak 8:0. Za svega 18. minuta na semaforu je pisalo 5:0 za Siti. Da sada ponove sličan scenario Meridian nudi sjajnu kvotu 3.50 za igru 2-2&4+ dok za vatrene navijače Sitija Meridian nudi specijalnu kvotu 13.50 za sedam ili više golova na meču 7+.

Za još informacija iz svijeta sporta i klađenja posjetite sajt meridianbetsport.me i budi u toku!