Janković RAZOČARAN: Kad se neke stvari ne ispoštuju, to se KAŽNJAVA!

0

Fudbaleri Sutjeske zabilježili su novi neuspjeh u domaćem šampionatu.

Izabranici trenera Jankovića remizirali su sa OFK Mladost lob.bet 3-3, iako su vodili 2-0 i imali penal za 3-0.

Međutim, Marko Matanović nije trebao da izvede penal, jer je takav dogovor.

Imamo za čim da žalimo. Ovo je utakmica koja ne može da se prepriča, ne može ni da se da komentar za onoliko prilika koliko smo imali u prvom dijelu meča. Jednostavno, drugo poluvrijeme smo lijepo otvorili sa golom. Posle toga nas je omeo nestanak struje, igračima je trebalo nekoliko minuta da se adaptiraju. Posle toga dajemo gol za 2-0, imamo šansu da stignemo i do trećeg gola iz penala, ali tu se nije ispoštovao dogovor. Kad postoji takva nedisciplina, vidjeli ste kako se to kažnjava. Ne znam šta bih rekao, kad neke stvari ne ispoštujete, koje morate da ispoštujete, koje su stvar poslušanja jednog poretka u životu, isto tako i na terenu, bivate kažnjeni. Ja razumijem zašto se neki igrači hvataju za loptu, ali to su neke naše unutrašnje stvari koje ćemo mi da riješavamo ubuduće, ali i sami vidite da smo mi jedna ekipa koja i dalje sazrijeva – kazao je Vladimir Janković.