Karabag demolirao Ludogorec, na vidiku veliki problemi za Prosinečkog?!

0

Karabag je slavio protiv Ludogoreca u gostima nakon produžetaka sa čak 7:2, nadoknadio poraz iz prvog duela 2:1 i izborio plasman u plej-of Lige šampiona. Ipak, ono što je za crnogorski fudbal važno nije dobro – naši reprezentativci Marko Vešović i Marko Janković u ranoj fazi meča napustili su teren zbog povrede.

Vešović je izašao nakon tačno pola sata igre, a Janković osam minuta kasnije. Ostaje da se vidi da li je nešto ozbiljno….

Što se samog meča tiče, gosti su poveli golom Žuninja u sedmom minutu, da bi domaćin za deset minuta golova Due preokrenuo.

Ipak, do odmora Benzija i Andrade su vratili vođstvo Karabagu.

U nastavku nije bilo golova, pa se otišlo u produžetke. U dodatnih 30 minuta, rapsodija Karabaga – redom su pogađali Bajramov, Džidža, te opet Andrade i Benzija.

Tim iz Azerbejdžana tako je zakazao okršaj sa zagrebačkim Dinamom.