Kako je kazao koordinator Zoran Krivokapić, u planu je odigravanje kontrolnih utakmica sa Crvenom Zvezdom i Vojvodinom.
“Mislim da će omladinci i kadeti imati dobar pripremni period, nakon mjesec dana odmora, vrijeme je da radimo.
Naša Hana Joksimović je na širem spisku pionirske selekcije Crne Gore, u pitanju je kamp u Igalu, ona je izuzetno talentovana djevojčica i nadamo se da će se izboriti za uži spisak i ući u reprezentaciju za taj uzrast.
Zadovoljni smo rezultatima mlađih kategorija na polusezoni, mada to uvijek može bolje, pioniri su prvi na nivou Južne regije, očekujemo da će tako i završiti i boriti se za ulazak u Prvu crnogorsku ligu, omladinci su četvrti, a kadeti po sredini tabele.
Sa omladincima imamo ambiciju da uđemo u Prvu ligu”, dodao je Krivokapić.
O mlađim kategorijama brine nekoliko trenera.
“Omladince vodi Darko Jovićević, pomoćnica je Željka Radanović, kadete je predvodio Boško Miljenović, a zbog zdravstvenih problema, njega će u drugom dijelu zamijeniti Predrag Kašćelan, pionire vodi Miloš Spalević, pomaže mu Valentin Radulović, pjetliće Miroslav Zlatičanin i Miloš Tomović i Školu fudbala Milo Maraš i Darko Stijepović.
U planu je da osnujemo žensku kadetsku selekciju.
Lani smo putovali u Bijeljinu i Trebinje, a ove godine imamo već zakazana gostovanja-Zlatibor, Beč, poljsko Zaglebje…
Imamo dosta planova i biće zanimljivo”, istakao je Krivokapić za Radio Kotor i pozvao roditelje da upišu djecu u mlađe kategorije “Bokelja”.
Radio Kotor













