Krstovićev oproštaj u stilu: Asistencijom srušio Lacio i spasio Leće

0

Fudbaleri Lećea i naredne sezone igraće u Seriji A, zahvaljujući herojskoj pobjedi na gostovanju Laciju u Rimu – 1:0. Ključni trenutak susreta desio se u drugom poluvremenu kada je crnogorski reprezentativac Nikola Krstović briljirao asistencijom za jedini gol na meču.

Krstović je majstorski primio loptu, odlično je sačuvao pod pritiskom protivničke odbrane, a potom idealno uposlio Kulibaljija, koji preciznim udarcem matira golmana Mandasa i donosi zlata vrijedna tri boda za “crveno-žute”.

Ova pobjeda ne samo da je osigurala opstanak Lećea u eliti italijanskog fudbala, već je možda bila i oproštajni nastup Krstovića u dresu kluba sa juga Italije. Sve je izvjesnije da će ljetni prelazni rok donijeti veliki transfer za 24-godišnjeg napadača, koji je skrenuo pažnju na sebe sjajnim partijama tokom cijele sezone.

Za Krstovića vlada veliko interesovanje – u igri su neka od najvećih imena italijanskog fudbala, uključujući Juventus, Inter, Milan i Romu.

Ukoliko se transfer realizuje, biće to kruna na sezonu u kojoj je Krstović bio jedan od nosilaca igre Lećea.

On je ove sezone upisao 37 nastupa, postigao je 11 golova.

Ostavite odgovor

Please enter your comment!
Please enter your name here