Legenda Juventusa o Vlahoviću: Del Pjero komentarisao napadača nakon pobjede u Lajpcigu

0

Fudbaleri Juventusa pobijedili su sinoć kao gosti Lajpcig 3:2, u utakmici drugog kola Lige šampiona.

Lajpcig je poveo golom Benjamina Šeška u 30. minutu, a izjednačio je srpski fudbaler Dušan Vlahović u 50. minutu.Novu prednost njemačkoj ekipi donio je Šeško golom iz jedanaesterca u 65. minutu, a tri minuta kasnije drugi gol na utakmici postigao je Vlahović.  Pobjedu Juventusu donio je Fransisko Konseisao pogotkom u 82. minutu.

Nakon ove pobjede, napadača Juventusa Dušana Vlahovića prokomentarisao je legendarni fudbaler Juventusa Alesandro Del Pjero…

-Bio je savršen, čak i u izjavi posle meča. Pokazuje da želi da nastavi da uči, da se usavršava. Sa ovakvim stavom budućnost za njega može biti samo ružičasta, rekao je Del Pjero, a prenosi ”Skaj sport Italija”.