Marić: Odigrali smo slabu utakmice

0

Ženska seniorska reprezentacija Crne Gore poražena je na gostovanju Farskim Ostrvima rezultatom 2:1.

Ovim rezultatom ekipa Mirka Marića zakomplikovala je sebi situaciju u grupi C3 kvalifikacija za EURO 2025. Naša selekcija je do gostovanja Farskim Ostrvima bila na liderskoj poziciji, koju sada može zadržati samo pobjedom nad Grčkom u posljednjem kolu. Ipak, Crna Gora će u slučaju osvajanja drugog mjesta gotovo sigurno biti među tri najbolje drugoplasirane reprezentacije, što garantuje nastup u prvom kolu baraža.

Igrali smo dosta rastrzano i nepovezano. Mislim da su Farska Ostrva u meč ušla agresivnije, tako i igrala u prvom poluvremenu, dok mi nijesmo bili na nivou na kojem smo igrali prethodne mečeve. U nastavku smo bili bolji, ali i dalje je to bilo stihijski, iako smo stvorili neke situacije za postizanje gola. Sve u svemu, odigrali smo slabu utakmicu, ostaje nam da se što bolje odmorimo i pripremimo za Grčku, kazao je selektor Marić.