Marić: Rezultat je na kraju bio realan

0

Ženska seniorska reprezentacija Crne Gore remizirala na gostovanju Grčkoj u trećem kolu grupe C3 kvalifikacija za EURO 2025.

Nakon početnog vođstva, ali i zaostatka, Crna Gora je do konačnih 2:2 na Kritu došla pogotkom Slađane Bulatović iz jedanaesterca u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena.

Crna Gora je ostala na vrhu tabele, sa istim brojem bodova i boljom gol razlikom od današnjeg rivala. Sljedeći izazov je gostovanje Andori 4. juna.

Odigrali smo dobro prvo poluvrijeme, imali i to vođstvo. U nastavku smo fizički pali, ali smo držali aktivan rezultat do samog kraja. Tada smo i uspjeli da izjednačimo. Grčka je imala prividnu inicijativu, ali smatram da je rezultat realan, kazao je selektor Mirko Marić.