Milan Knežević: Bolje i 3:0 službeno, nego 30:0 regularno

0
SS

Nakon jučerašnje ubjedljive pobjede Zete nad timom Njegoša 0:19, na svom zvaničnom FB profilu oglasio se Milan Knežević, predsjednik Demokratske narodne partije.

Knežević je “uputio” pismo KCCG u kojem navodi da je zabrinut za zdravstveno stanje “svih” deset igrača FK Njegoš koji su u 70. minutu meča pali na teren kao “pokošeni”.

Pismo Kneževića prenosimo u cjelini:

Poštovani doktore Brnoviću,

u saznanju sam da je na današnjoj utakmici Treće crnogorske lige između FK “Njegoš” i FK “Zeta” došlo do kolabiranja svih 10 fudbalera domaćeg tima (jedanaestog nisu mogli da nađu), i da su isti hitno transportovani u Urgentni centar, jer se sumnja da su na poluvremenu otrovani plutonijumom. Naime, u rezultatski neizvjesnoj i uzbudljivoj utakmici, pri rezultatu 19:0 za FK “Zetu”, u 70-om minutu utakmice, svih 10 fudbalera FK “Njegoš” iz dosad neutvrđenih razloga pada kao pokošeno na teren. Ova neizvjesna utakmica odmah biva prekinuta, a svih 10 fudbalera FK “Njegoš” helikopterom biva prebačeno u Urgentni centar na reanimaciju. Zabrinut za zdravstveno stanje fudbalera FK “Njegoš”, stavljam Vam se na raspolaganje ukoliko budete procijenili da neki od njih treba da nastave dalje liječenje na VMA ili u drugim zdravstvenim ustanovama u Republici Srbiji. Nemam dilemu da će stroge, ali nadasve objektivne disciplinske komisije FSCG donijeti mudru odluku da utakmica bude registrovana službenim rezultatom 3:0 za “Zetu” ili možda i za “Njegoš”, jer kako kaza jedan član uprave FK “Njegoš”: “Bolje službeno 3:0, nego regularno 30:0.” Znam da ćete učiniti sve što je u Vašoj moći da fudbaleri FK “Njegoš” budu izliječeni do sljedećeg kola i spremni za nove sportske izazove, jer ako nismo uspjeli da spasimo crnogorski fudbal, dužnost nam je da spasimo fudbalere. Primite lijep sportski pozdrav: “Da je vječna, ostatku napredak!”