Miličković: Zadovoljan sam, iako je bilo oscilacija

0

Naša pionirska reprezentacija savladala je selekciju BiH u prijateljskom meču u Podgorici 2:0.

Selektor Crne Gore Boris Miličković kazao je nakon meča da je zadovoljan zbog pobjede i igre svog tima. On je naveo da je bilo oscilacija.

– U današnjoj utakmici odigrali smo kvalitetnije u prvom poluvremenu, pokušavali da kroz organizovanu i strpljivu igru sprovedemo sve zahtjeve. Primjetno je bilo da smo imali dobar posjed lopte ali i da nam je nedostajalo više krativnosti i konkretnosti u fazi napada, ali smo uspjeli da dođemo do prednosti efektnim pogotkom Vukotića. U nastavku smo pružili priliku igračima sa klupe i u tom periodu nismo bili ubjedljivi kao u prvom poluvremenu, iako smo imali nekoliko prilika. Zadovoljan sam onim što su igrači prikazali u ove dvije utakmice jer su pokušavali da sprovedu zahtjeve koje smo tražili od njih. Bilo je i oscilacija, ali to je sastavni kod igrača ovog uzrasta. U svakom slučaju ovo su bile dvije veoma dobre provjere za naše igrače koje će im značiti u daljem radu, rekao je selektor Miličković.