Na CG stadionima viđena dva spektakularna pogotka

1

Jezero je u Beranama slavilo protiv Rudara 3:2 i ostvarilo treću pobjedu u posljednja četiri prvenstvena duela.

Argentinac Rodrigo Faust golovima u 5. i 11. minutu doveo je svoj tim u vođstvo od 2:0.

Odlučujući treći pogodak, za devetu pobjedu Jezera ove sezone, postigao je Mamadu Mendi u 67. minutu.

Rudar je od 37. minuta igrao sa igračem manje, nakon što je zbog prigovora isključen Ivan Bojović.

Fudbaleri Jedinstva iz Bijelog Polja i Jezera iz Plava odigrali su neriješeno 2:2, u utakmici u 5. kola Grupe B Omladinske lige.

Meč je obilježio pogodak Pavla Božovića, koji je u 87. minutu uspio da sa skoro pola terena matira golmana gostujućeg Jezera.