Crnogorski reprezentativac Nikola Krstović upisao je novi prvenstveni pogodak i prekinuo golgeterski post koji je trajao više od 100 dana, postigavši svoj treći gol u Seriji A ove sezone.
Napadač je do pogotka stigao u 37. minutu, kada je pravovremenim kretanjem pobjegao čuvaru, a potom nakon asistencije Šarla de Ketelarea iz prve savladao golmana Bolonje.
⚽️ Nikola Krstović 37'
— prime sport report (@prime_tutorial1) January 7, 2026
🇮🇹 Bologna 0-1 Atalanta
Follow for more pic.twitter.com/i6FKA0d585
Bio je to gol koji je došao nakon dugog čekanja, prvi još od prethodnog dvostrukog učinka, i koji potvrđuje da se Krstović ponovo nameće kao važna opcija u napadačkoj liniji.
Njegov tim je na ovom gostovanju imao potpunu kontrolu rezultata, a pobjeda bi, ukoliko se prednost sačuva, donijela i pomak na tabeli Serije A, uz približavanje mjestima koja vode ka evropskim takmičenjima.
Krstović je u dosadašnjem dijelu sezone odigrao 20 utakmica i dao tri gola.













