OGLASILA SE POLICIJA: Prijava protiv igrača Berana!

Dežurna služba Odjeljenja bezbjednosti Podgorica obaviještena je juče, oko 11 časova, da je na pomoćnom stadionu FK "Budućnost" u Podgorici, tokom utakmice Druge omladinske lige između FK "Stari Aerodrom" i FK "Berane", došlo do narušavanja javnog reda i mira fizičkim napadom u kojem je jedno lice zadobilo lake tjelesne povrede, saopšteno je iz Uprave policije.

0

Utakmica ova dva kluba prekinuta je u 71.minutu nakon opšte tuče igrača dva kluba.

Policija je odmah izašla na lice mjesta i, po nalogu dežurnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici, prikupila obavještenja od oštećenog lica i svjedoka događaja.

Nakon preduzimanja kriminalističkih mjera i radnji, policijski službenici su identifikovali osumnjičenog – igrača FK “Berane” J.Ć. (18). Protiv njega je, po nalogu postupajućeg tužioca i nakon prikupljenih obavještenja, podnijeta krivična prijava zbog sumnje da je izvršio krivično djelo nasilničko ponašanje na sportskoj priredbi ili javnom skupu“, navodi se u saopštenju Uprave policije.

Ostavite odgovor

Please enter your comment!
Please enter your name here