PRIPREME: Lovćen bolji od Rudara!

0

Fudbaleri „Lovćena“ savladali su danas u Baru ekipu „Rudara“ u prvom prijateljskom meču u sklopu priprema za nastavak sezone – 2:1 (0:0).

Po izuzetno jakom vjetru koji je otežavao posao svim akterima današnjeg susreta, „Lovćen“ je bio za nijansu bolji rival, posebno u drugom dijelu, pa je zasluženo slavio.

Tokom prvog poluvremena nije viđen dopadljiv fudbal, a obje ekipe su propustile po jednu priliku za postizanje gola.

U drugom dijelu, igralo se nešto bolje, a Pljevljaci su prvi došli do gola kada je mrežu cetinjskog tima sa ivice šesnaesterca zatresao Eniks Kriještorac.

Na odgovor „Lovćena“ nije se dugo čekalo. Već posle par minuta, Dejan Zarubica je poravnao rezultat na 1:1.

Napadi cetinjskog tima bili su sve učestaliji a još jednom su urodili plodom u 68. minutu kada je Nikola Draganić direktno iz kornera savladao golmana ekipe iz Pljevalja.

izvor: cetinjskilist.com