VOJVODE: Mjesecima traje pritisak na našu grupu

Navijačka grupa "Vojvode" oglasila se saopštenjem za javnost

0
foto: FSCG

Najvatrenije pristalice Sutjeske ističu da već mjesecima traje pritisak na njihovu navijačku grupu.

Saopštenje prenosimo u cjelini:

Fudbal loš, zalaganje naših fudbalera kao i po običaju kad su derbi utakmice u pitanju – na minimumu, pa samim tim još jedan poraz. Ipak, od samog rezultata veću pažnju privukli su nadležni organi.

Mjesecima unazad traje pritisak na našu grupu.
Zabrane, kazne, prethodnih par dana konstantna sazivanja na razgovore, a sve to nastavilo se prekjuče kada je na polasku na gostovanje vraćeno 30-ak mlađih Vojvoda iz razloga što nisu punoljetni.

Po ko zna koji put krećemo na vrijeme, čak i dosta ranije kako bi stigli od prvog minuta pružiti podršku klubu, ali izgleda da žele i tu da nas uskrate pa smo obišli cijelu Podgoricu kako bi došli do stadiona. Dakle, Nikšić – Podgorica (2 sata i 15 min), pa smo tako uskraćeni za jedno cijelo poluvrijeme, što naravno nije prvi put.

Ogroman broj policije, zatvorene ulice, rigorozan pretres koji je odrađen 4 puta, hapšenja i privođenja zbog pronađene baklje, sve to najavljuje nastavak torture nad navijačima.

Dok se državne institucije bave gore navedenim, suštinski problem ove lige ostaje netaknut, stadioni prazni, a fudbal očajan.

Naša poruka je jasna i ostaje ista – DA NAS SPRIJEČE NIKAD NEĆE MOĆI!

Ostavite odgovor

Please enter your comment!
Please enter your name here