Vukotić u top formi!

0
FK BUDUCNOST

Budućnost je, u 7. kolu domaćeg šampionata, savladala Jezero u Bijelom Polju sa rezultatom 2:0 golovima Milana Vukotića – prvi je bio vanserijski, dok je drugi došao nakon lijepe akcije u kojoj su učestvovali Adnan Orahovac, Igor Ivanović, Ivan Bulatović i strijelac pogotka.

Plavi su bili bolji tim od početka do kraja, ali su se dosta mučili po teškom terenu, da bi od sredine prvog dijela do samog kraja uspostavili inicijativu. Rezultat je na kraju mogao da bude i ubjedljiviji, ali su šutevi Olivera Šarkića, Petra Grbića i Andrije Bulatovića zamalo završili u golu…Prvi gol postigli su pred kraj prvog dijela – Vukotić je u 45. minutu na sjajan način pogodio, bio je to gol za TV špice…Minut poslije toga je Petar Grbić zamalo pogodio, kada je lijepo zalomio u šesnaestercu, ali su defanzivci makli loptu sa linije. Drugi dio je donio drugi gol, takođe lijep za oko, dok je dvije dobre šanse promašio Andrija Pavlović.