RUDARSUTJESKA 1:1 (0:1)

Đalović 63′ – Ciger 32′

TOK MEČEVA:

KRAJ MEČEVA! HVALA NA PAŽNJI!

-GOOOOL! Potpuni debakl Lovćena “pod Goricom“! Sada je 7:0, strijelac posljednjeg gola za “plave” bio je Perović iz penala…

-GOOOOL! Grbalj poravnao u Danilovgradu, sada je 1:1. Strijelac gola za “trikolore” bio je Kordić!

-GOOOOL! Petrovac-Mornar 2:1, strijelac je bio Stevan Marković iz slobodnog udarca!

-U toku je 74. minut…

-Dva crvena kartona u Petrovcu! Zbog koškanja isključeni Muharemović (Petrovac) i Martinović (Mornar)…

-GOOOOOOOOL!!! Rudar-Sutjeska 1:1, strijelac za domaće bio je iskusni Đalović!

-Petrovac je mogao do trećeg gola! Ali gosti su se ovog puta odbranili…

-Prvi gol u II poluvremenu “pao” je u Petrovcu. Domaćin je povisio na 2:0, a strijelac je bio sjajni Jamamoto.

Trener OFK Titograda Edis Mulalić nakon utakmice sa Zetom nije bio zadovoljan…

Trener OFK Titograda: Ovako nit ja želim nit klub želi

-Počinje drugo poluvrijeme na četiri meča 22. kola…

KRAJ PRVOG POLUVREMENA NA 4 UTAKMICE! Slijedi pauza od desetak minuta.

-KRAJ utakmice na Starom aerodromu. Zeta ostvarila važnu pobjedu nad ekipom OFK Titograda!

-Budućnost se poigrava sa ekipom Lovćena! Za dva minuta izabranici trenera Brnovića su mrežu gostiju zatresli dva puta! Prvo novajlija Stojiljković, nakon njega Mijić!

-Na svih pet mečeva imamo golove! Petrovac je golom Kacića iz penala poveo nad Mornarom 1:0.

-GOOOOOOL! Povela je i Sutjeska u Pljevljima, strijelac je bio Ciger u 32. minutu!

-GOOOOOOL! Budućnost teroriše Lovćen! 3:0 za “plave”, strijelac Vujačić.

-GOOOOOOL! Povela je Iskra u danilovgradu! Strijelac Rogošić iz penala!

[videopress 2K3jQ2tb]

-GOOOOOOL! Zeta vodi 0:2 strijelac nakon odlične akcije bio je Nikola Krstović!

-GOOOOOOL! Budućnost vodi 2:0. Strijelac je ponovo bio štoper, ali ovog puta Milić! Budućnost dominira terenom, očekuje se ubjedljivija pobjeda.

-VELIKA PRILIKA ZA TITOGRA! Šut Sekulića zaustavio golman gostiju!

-U 62. minutu meča strijelca jedinog gola za Zetu Jamou zamijenio je Lazar Lambulić

-U 60. minutu velika gužva u kaznenom prostoru Zete, međutim, OFK Titograd nije uspio da iskoristi grešku gostujuće odbrane.

-U 58. minutu meča Jamoa je imao novi priliku, ali je njegov šut izblokiran!

-GOOOOOOOL! Budućnost od 12. minuta vodi “pod Goricom” . Strijelac  za “plave” je Slavko Damjanović.