1.CFL: Novi kiks Sutjeske, Zeta slavila na “Trešnjici”

0

Odigrana su četiri meča 18. kola Prve fudbalske lige Crne Gore.

Fudbaleri Grblja napravili su iznenađenje u duelu sa Sutjeskom u Radanovićima. Meč je okončan bez pobjednika 1:1.

Marković je u 51. minutu donio prednost gostima, da bi najbolji strijelac lige, Boban Đorđević samo tri minuta kasnije postavio konačan rezultat…

Zeta je u jednom od derbija kola na svom terenu savladala OFK Titograd minimalnim rezultatom – 1:0. Gol odluke postigao je Đorđe Vukčević. Zanimljivo je istaći da je isti igrač riješio utakmicu ova dva tima u prvom krugu takmičenja. Tada su “vukovi” slavili, takođe, minimalnim rezultatom na Starom aerodromu.

U malom gradskom derbiju Kom i Podgorica su podijelili bodove 1:1. Domaćin je do prednosti stigao preko Vujovića u 4. minutu, da bi Kordić u 70. minutu utakmice poravnao rezultat…

Rudar je “pod Malim Brdom” slavio veoma važnu pobjedu. Izabranici Edisa Mulalića trijumfovali su nad Petrovcem 1:4.

Gosti su poveli u 20. minutu preko Krasića koji je bio siguran sa bijele tačke. Na 0:2 povisio je Racković u 40. minutu.

Kopitović je u 54. minutu smanjio na 1:2, da bi Vule Vujačić u 85. ponovo duplirao vođstvo gostiju.

Tačku na meč stavio je Blažo Rajović koji je postigao autogol.

Meč između Budućnosti i Iskre igra se od 19h.