1.CFL: Odigran još jedan meč

0

Danas odigrana dva meča 11. kola Telekom 1.CFL.

Sutjeska je upisala novu pobjedu, ovog puta nad Zetom – 2:0. Nikšićani su poveli u 17. minutu, nakon odlične akcije Vladimira Jovovića i rutinske realizacije Dušana Vukovića. Mreže su mirovale sve do 86. minuta, kada je Amel Tuzović u svom kaznenom prostoru faulirao Nikolu Janjića za jedanaesterac i crveni karton. Precizan sa bijele tačke bio je Božo Marković.

Dečić je u duelu sa Jezerom prekinuo niz od šest utakmica bez pobjede. U duelu sa timom iz Plava, Tuzani su slavili sa 2:0.

Nakon manje od dvadesetak minuta igre, domaćin je stigao do vođstva. Igrao se 18. minut kada je Danilo Pešukić prošao po lijevoj strani, na njegovu povratnu loptu natrčao je Džonatan Drešaj i uz malo sreće, uz blagu devijaciju nekog od defanzivaca Jezera, pogodio mrežu Kastratovića.

Konačan rezultat postavljen je u 40. minutu. Vasilije Radenović odgurnuo je Iljira Camaja u svom šesnaestercu, sudija Nikola Vođević pokazao je na bijelu tačku, a Draško Božović realizovao penal za 2:0.

Preostali mečevi 11. kola igraju se sjutra. Iskra će dočekati Rudar, dok će se u Baru sastati Mornar i Budućnost.