1.CFL: Remi na “Trešnjici”, Grbalj u finišu do boda!

0

Odigrani su mečevi 16. kola Prve fudbalske lige Crne Gore.

Sa meča na “Trešnjici”

U derbiju kola između Zete i Sutjeske nije bilo pobjednika. Duel na “Trešnjici” okončan je rezultatom 0:0.

Budućnost ponovo nije uspjela da slavi pred svojim navijačima. Izabranici trenera Brnovića remizirali su sa Grbljem 1:1. Domaćin je poveo golom Ivanovića u 12. minutu meča. Veliki bod “trikolorima” donio je Kordić u 84. minutu meča.

Ubjedljiv trijumf ostvarila je ekipa Petrovca koja je deklasirala Rudar u Pljevljima 0:4. Golove za “nebeskoplave” postigli su Vujačić x2, Muharemović i Jamamoto.

Iskra je ponovo razočarala svoje simpatizere. Danilovgrađani su poraženi od Lovćena 1:3. Milošević je u 22. minutu donio prednost domaćem sastavu. Na 1:1 poravnao je Zarubica, gol za potpuni preokret postigao je Camaj, da bi Jablan u 90. minutu postavio konačan rezultat.

Titograd je golom Miličkovića savladao Mornar 1:0.