1.CFL: Sutjeska uspjela da izbjegne poraz

0

Fudbaleri Podgorice nijesu imali snage da prirede još jednom veliko iznenađenje i savladaju Sutjesku.

Domaći tim je vodio 2:0, golove su postigli Sekulić  i Suzuki. U 89. minutu, Ćetković je smanjio na 2:1.

Gosti su do boda stigli u 97. minutu, strijelac je bio Božo Marković. Minut kasnije isključen je Vladan Giljen, golman gostiju…

U derbiju kola Zeta je na svom terenu nakon preokreta savladala Budućnost 2:1. Gosti su poveli golom Ivanovića u 9. minutu meča. Na 1:1 poravnao je Jamoa u 42, da bi se za potpuni preokret pobrinuo Bošnjak u 52. minutu meča.

Petrovac je na svom terenu ostvario veoma važnu pobjedu. Nebeskoplavi su savladali Grbalj 2:0. U gradskom derbiju OFK Titograd je savladao Kom 1:2.

Remi je viđen u Pljevljima đe su rivali bili Rudar i Iskra– 1:1.