15 minuta “mraka” Crnu Goru koštalo poraza, Mugoši poništen regularan gol (VIDEO)

0

Fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je od Srbija 2-1 u Beogradu u meču 5.kola Lige nacija.

Srbija je do pobjede došla golovima Ljajića u 30. i Mitrovića u 32.minutu.

Jedini gol za naš tim dao je Mugoša u 70.minutu.

Naša reprezentacija je igrala solidno do Ljajićevog gola do kog je Srbija došla nakon kontre. Već u sljedećem napadu Srbija je povećala prednost, a u oba slučaja naša odbrana je očajno reagovala.

Nakon tih golova do kraja poluvremena Srbija je mogla dati još par golova. Najbolju šansu je imao Mitrović kada je sudija Maljenko svirao nepostojeći penal Srbima (Matić udario samog sebe).

U 60.minutu Mugoša je postigao gol koji je neopravdano poništen. Sudija Maljenko je dosudio ofsajd kojeg nije bilo.

Naši su bili fokusiraniji i većim dijelom drugog poluvremena su napadali. Odličnu akciju i asistenciju Kosovića iskoristio je Mugoša za 2-1 – igrao se 70.minut.

Pokušavali su naši da poravnaju, a najbliži golu bio je Jovović u 84.minutu kada je Rajković maestralno odbranio.