Furiozna Budućnost

0

Fudbaleri Budućnosti pobijedili su Sutjesku 2:0 u prvom meču 1/4 finala Kupa Crne Gore.

Podgoričani su u odličnom prvom poluvremenu stigli do dva gola prednosti, koja su sačuvali i dobar rezultat nosiće na revanš koji se igra u Nikšiću.

Vratili su se navijači na stadion pod Goricom i vidjeli su sjajnu predstavu u prvih 45 minuta.

Sutjeska je dobro otvorila meč. Lončar je u sedmom minutu imao veliku šansu koju nije iskoristio, a dva minuta kasnije opet je probao da savlada Mijatovića, ali nije bilo gola.

Budućnost je do prednosti stigla u 22. minutu. Nikač se odlično snašao nakon ubacivanja Sekulića sa lijeve strane. I nakon primljenog gola Nikšićani su odgovorili dobro, veliku šansu imao je Ivanović, ali je Mijatović maestralno odbranio.

Podgoričani su do odmora imali dvije velike šanse Sekulića i Vlaisavljevića, a gol je postigao Raičević u 37. minutu nakon što mu je Nikač spustio loptu glavom.

U drugom dijelu intezitet meča je pao, Sutjeska nije mogla ni do šanse, tako da je ostalo 2:0.