Evo kako je Miličković objasnio poraz kadeta od Rusije

0

Mlađa kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je od vršnjaka iz Rusije rezultatom 3:0 u prvom kolu međunarodnog turnira „Mercedes benz Egej kup“ koji se održava u Turskoj.

Selektor Miličković je nakon meča kazao:

U prvom poluvremenu odigrali smo prilično korektno i uspjeli da stvorimo par dobrih situacija pred golom Rusije, imali prilika pred golom protivnika i pogođenu prečku… Ipak, to nije bilo dovoljno za nesto više u ovoj utakmici jer smo u drugom poluvremenu pali u igri i u trčanju, drugi i treći gol primili u dva minuta, čime su Rusi riješili pitanje pobjednika. Pokušali smo i da izmjenama da osvježimo ekipu, unesemo više energije i trčanja i tako utičemo na igru, ali to nije dalko veliki rezultat. Rusija je pokazala da ima kvalitet, a mi da do određene granice u utakmici možemo parirati i povremeno biti konkretni i opasni po protivnički, što je danas bilo nedovoljno za bolji učinak protiv jakog rivala, rekao je selektor Miličković.