2.CFL: Jedinstvo ubjedljivo, Titograd ispao u 3. ligu!

0

Utakmice 31. kola 2.CFL nijesu donijele promjene u vrhu tabele, dok je trećeplasirana Mladost DG povećala prednost u odnosu na Bokelj i Kom.

Porazom od Arsenala u 3.CFL je i matematički ispao Titograd, nekadašnji šampion Crne Gore.

Tim iz Donje Gorice ubjedjivo je savladao Grbalj u gostima – 4:0. Dva gola postigao je Damjan Mugoša, u 79. i 90, a prije njega strijelci su bili i Siniša Stanisavić i Nemanja Popović, koji su mrežu ekipe iz Radanovića pogađali su 53. i 70. minutu.

Najubljedljiviju pobjedu sezone upisalo je Jedinstvo na gostovanju Cetinju – 8:0. Čak pet golova postigao je Aldin Mušović, a mrežu Cetinjana tresli su i Momčilo Dulović, Đorđije Cvijović i Pavle Čujović.

Drugoplasirani Arsenal osvojio je tri boda u duelu sa OFK Titogradom – 2:0. Jasmin Muhović u 77. i Hulijan Montenegro u prvom minutu sudijske nadoknade donijeli su trijumf Tivćanima.