2.CFL: Mladost nastavila sa pobjedama, Bokelj slavio “iz svlačionice”

0

Odigrani su mečevi 10.kola 2.CFL.

U jednom od derbija Mladost DG je u gostima savladala Zetu 0:2. Iako su Golubovčani tokom cijelog meča bili agilniji i bili bliži vođstvu gosti su slavili. Mladost je povela u 42.minutu iz prvog pravog napada na utakmici kada je Perišić loptu glavom poslao u mrežu Karadžića.

Zeta je pokušavala da doše do izjednačenja, ali je u 60.minutu nakon kontre Mladost golom Mugoše riješila pitanje pobjednika.

Bokelj je u Kotoru sa 1-0 savladao Kom. Jedini gol dao je Macanović u šestom minutu nadoknade.

Berane je u gostima sa 2-0 savladalo Grbalj golovima Stefana Čađenovića.

Podgorica je demolirala Otrant 5:0. Po dva gola su postigli Matija i Andrija Krivokapić, a jednom se u strijelce upisao Mrvaljević.

Nikšić i Igalo su podijelili bodove 1-1. Perović je u prvom poluvremenu doveo goste do vođstva, a bod domaćima obezbijedio je Pajović.

Mladost vodi na tabeli sa 23 boda, slijedi Bokelj sa 20 i Berane sa 17. Na začelju su Grbalj i Nikšić sa 9 te Otrant sa 4 boda.