Početna Ostala takmičenja 2.CFL 2.CFL: Pobjede vodećih ekipa

2.CFL: Pobjede vodećih ekipa

0

Vodeći tandem upisao je nove pobjede u 14. rundi Amplitudo 2.CFL.

Kom je pred svojim navijačima savladao Grbalj sa 2:0. Miloš Radulović pogodio je za vođstvo svoje ekipe u 30. minutu, nepun sat kasnije trijumf je potvrdio Vule Vujačić.

Pobjedu sa dva gola razlike upisao je i Arsenal – 3:1 protiv Berana. Dejan Pepić u 32. i Mirko Todorović u 66. minutu najavili su novi trijumf Tivćana, Đuro Milanović je u 81. zaprijetio, ali je sve dileme otklonio Velibor Mršulja pogotkom iz jedanaesterca u 83. minutu.

Komšijski derbi između Igala i Bokelja završen je bez pobjednika – 1:1. Miloš Perović je doveo Igalo u vođstvo, izjednačio je sredinom drugog poluvremena Boško Guzina.

Minimalan trijumf upisalo je Jedinstvo nad Drezgom – 1:0. Gol vrijedan tri boda postigao je Filip Kalačević.

U duelu Ibra i Mornara nije bilo golova.