2.CFL: Velika pobjeda Mladosti u Beranama, Bokelj iz sumnjivog penala savladao Zetu

1

Danas je odigrano 33.kolo 2.CFL.

U derbiju kola i jednom od najznačajnijih mečeva dosadašnjeg dijela sezone Mladost DG je kao gost savladal Berane 0:1.

Gol vrijedan tri boda i prvog mjesta na tabeli postigao je Bogdan Milić u 78.minutu.

Bokelj je na Trešnjici savldao Zetu 1:2. Gosti su poveli sa bijele tačke u 10.minutu preko Vukčevića. U četvrtom minutu drugog dijela domaćin je poravnao preko Peruničića.

Nakon toga je sudija Vojinović u 63.minutu svirao još jedan penal za goste, a utisak je da je tom penalu prethodio ofsajd jednog igrača Bokelja. I drugi udarac sa kreča realizovao je Vukčević pa je Bokelj upisao važna tri boda i Zetu ostavio u teškoj situaciji.

Bez golova su okončani dueli Igalo – Otrant i Grbalj – Podgorica.