Crna Gora remizirala sa Kosovom

0

Reprezentacija Crne Gore remizirala je večeras u Podgorici sa ekipom Kosova 1:1, u okviru 3. kola kvalifikacija za EP.

Naša selekcija je u 7. minutu preko Mugoše zaprijetila, ali nije bilo veće opasnosti po gol Murića. U 11. minutu šansa za Kosovo, iz slobodnog udarca zaprijetio je Zenelji, ali je Mijatović dobro inztervenisao.

U 20. minutu je Vešović slabo šutirao, da bi gosti četiri minuta kasnije došli prednosti preko Rašice.

U finišu prvog dijela Murići je dobro šutirao, ali je ponovo na mjestu bio Mijatović. Naši su preko Mugoše zaprijetili u 54. minutu. Sjajni napadač je snažno šutirao, ali je lopta prošla pored gola.

Igrao se 63.minut kada su gosti preko Aljitija pogodili prečku, da bi šest minuta kasnije naša selekcija preko Mugoše stigla do poravnanja rezultata. U 70. minutu Bećiraj je iz okreta slabo šutirao. . .

CRNA GORA-KOSOVO 1-1 (0-1)

Strijelci: Mugoša 69′ – Rašica 24′

Stadion: “pod Goricom” (bez prisustva gledalaca)

Sudija: Danijele Orsato

CRNA GORA: MIJATOVIĆ, TOMAŠEVIĆ (BOLJEVIĆ),VEŠOVIĆ, MUGOŠA, JANKOVIĆ, BEĆIRAJ, VUJAČIĆ, KOSOVIĆ, ŠĆEKIĆ (BAKIĆ), MARUŠIĆ, SIMIĆ.

KOSOVO:MURIĆ, ALJITI, VOĆA, RAŠICA, HALJIMI, ČELINA (RAŠANI), ZENELJI (ŽEGROVA), RAHMANI, VOJVODA, MURIĆI, PAČARADA (KOLOLI).