Sensi donio pobjedu Interu, Napoli lako protiv Sampdorije

0

Fiorentina i Juventus su odigrali meč bez golova, a nije ih bilo previše ni u dvije preostale subotnje utakmice u Seriji A.

Napoli je napravio lijepu uvertiru pred dolazak šampiona Evrope u grad podno Vezuva. Napolitanci su pobijedili Sampdoriju 2:0, a oba gola postigao je Belgijanac Dris Mertens. Napoli je osvojio šest bodova u tri kola, dok su Đenovljani još bez osvojenog boda.

Interu je bio dovoljan jedan gol da zadrži stoprocentan učinak na startu sezone. Postigao ga je Stefano Sensi u finišu prvog poluvremena, a milanskom timu je posao bio olakšan, pošto je Udineze igrao sa igračem manje od 35. minuta, kada je isključen De Paul.

Sa devet bodova Inter je lider na tabeli, dok je Udineze ostao na tri osvojena boda iz prvog kola, kada su pobijedili Milan.

Napoli – Sampdorija 2:0(1:0)