Agonija evropskog prvaka se nastavlja: Levante gurnuo ,,kralja” niz liticu [VIDEO]

0

Real Madrid – Levante 1:2 (0:2)
72’ Marselo; 6’ Morales, 13’ Rodžer (p)

Fudbaleri Real Madrida nastavili su očajnu formu pošto su danas na svom ,,Santjago Bernabeu” stadionu izgubili od Levantea sa 2:1 u okviru devetog kola španske Primere.

Šampion Evrope je pred više od 20.000 praznih mjesta na svom ,,Bernabeuu” doživio treći uzastopni poraz u La ligi, što je definitivno dovelo trenera Đulena Lopetegija na ivicu otkaza.

U prvih petnaestak minuta, Levante je šokirao domaće navijače golovima Moralesa i Rodžera. Morales je iskoristio očajnu reakciju odbrane Reala i odličan pas Serhija Postiga za vođstvo svog tima od 1:0.

Samo sedam minuta kasnije, Rafael Varan, koji je bio jedan od krivaca za prvi gol, bio je ponovo u centru pažnje. Rukom je zahvatio loptu u sopstvenom šesnaestecu, a siguran izvođač jedanaesterca bio je Rodžer Marti za velikih 2:0.

Nije mogao Real da nađe rješenje za odbranu Levantea, a nadu ili bolje rečeno, utjehu, donio im je Marselo u 72. minutu nakon što je natrčao na povratnu loptu Karima Benzeme i lijepo je sproveo u mrežu Olzabala Ojera.