Arsenal Sutjesci srušio snove o tituli

0

Fudbaleri Sutjeske su propustili značajnu priliku da se uključe u borbu za šampionski naslov Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige, nakon što su doživjeli poraz u gostima kod Arsenala rezultatom 1:0 u okviru 30. kola. Odlučujući trenutak desio se u 59. minuti kada je Pulejo postigao jedini gol na meču, čime je Arsenal osigurao tri boda.

Situacija za Sutjesku je dodatno otežana u 71. minuti kada je Vuković dobio crveni karton, ostavivši svoj tim s igračem manje na terenu. Ovaj incident je dodatno umanjio šanse Nikšićana za povratak u meč.

Nakon ovog kola, tim Miljana Radovića ostaje na trećem mjestu sa ukupno 49 bodova, zaostajući pet bodova za liderima lige, Budućnošću i Dečićem. Mornar se nalazi tik ispod Sutjeske sa 48 bodova, dok Arsenal zauzima sedmu poziciju sa 37 bodova. Ovaj rezultat stavlja Sutjesku u tešku poziciju u nastavku borbe za vrh tabele.