Arsenal ubjedljiv nad Sutjeskom (VIDEO)

0

Fudbaleri Sutjeske poraženi su od Arsenala 4:1, u prijateljskom meču u sklopu priprema u Antaliji.

Arsenal je došao do prednosti u 38. minutu golom Tkacheva. Na samom početku drugog poluvremena, Božo Marković je pogodio sa bijele tačke za 1:1, da bi do kraja susreta ekipa iz Rusije sa tri gola došla do ubjedljivog trijumfa.

Dvostruki strijelac bio je Đorđe Despotović (68′, 82′ (p)), dok se jednom u listu strijelaca upisao Izotov u 80. minutu.

Trener Plavih Nenad Brnović je na teren izveo dva sastava koja su odigrala po poluvrijeme.

Meč su počeli: Giljen (C) – Pajović, Vučić, Babić, Nikolić J, Krstović, Žižić, Eraković, Živković, Nikolić D, Conraad

U nastavku su igrali: Ličina – Grivić, Đinović, Kalezić, Stijepović, Tučević, Matanović, Marković (C), Vuković, Sahli, Fahd – T (Striković)

Narednu kontrolnu utakmicu, ekipa Sutjeske će odigrati 29. januara sa prvoplasiranom ekipom ukrajinskog šampionata, Dnipro-1.