Arsenal ubjedljiv protiv drugoligaša iz Podgorice

0

U sjajnoj predstavi fudbalske spretnosti i taktičke dominacije, Arsenal Tivat je zabilježio impresivnu pobjedu od 3:0 protiv drugoligaša Koma sa Zlatice u pretposljednjem kontrolnom meču ove zime.

Utakmica, koja je održana u sklopu priprema za nastavak sezone, bila je prilika za Arsenal da demonstrira svoju snagu i dubinu tima.

Argentinac Pujeho je otvorio rezultat u 15. minutu utakmice, postavši prva prijetnja za mrežu protivničkog tima. Njegov pogodak je dao ton ostatku meča, gdje je Arsenal nastavio sa pritiskom i efikasnom igrom.

U 38. minutu, Kordić je udvostručio prednost, demonstrirajući odličnu koordinaciju i realizaciju u napadu. Konačni rezultat od 3:0 postavio je Irfan Šahman, preciznim udarcem u 63. minutu, potvrđujući superiornost Arsenala u ovom susretu.